Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Mężczyzna naprawiający wózek widłowy – jungheinrich.pl

Jakie usługi świadczy serwis wózków widłowych Jungheinrich?

Przestój w produkcji to jedna z najgorszych sytuacji, jakie może sobie wyobrazić przedsiębiorca.

Gdy wózek widłowy nie działa tak, jak powinien, nie pozostaje nic innego, jak wezwać doświadczony serwis. Najlepszym rozwiązaniem jest serwis z dopasowanym do potrzeb pakietem usług i właśnie taki można znaleźć w Jungheinrich.

Jakie usługi świadczy serwis wózków widłowych Jungheinrich?

Przestój w produkcji to jedna z najgorszych sytuacji, jakie może sobie wyobrazić przedsiębiorca. Gdy wózek widłowy nie działa tak, jak powinien, nie pozostaje nic innego, jak wezwać doświadczony serwis. Najlepszym rozwiązaniem jest serwis z dopasowanym do potrzeb pakietem usług i właśnie taki można znaleźć w Jungheinrich.

Kompleksowe rozwiązania serwisowe

Technicy serwisu Jungheinrich wiedzą, jak przywrócić pełną sprawność wszystkim wózkom widłowym. Dzięki nim przestoje w magazynie całkowicie odchodzą w zapomnienie. Jeśli zauważyli Państwo, że wózek widłowy zaczął działać w inny sposób niż na co dzień – to moment, w którym bezzwłocznie należy skorzystać z pomocy serwisu. Każda trwała i nienaprawiona usterka sprawia, że narażają się Państwo na dodatkowe koszty, a także zmniejszenie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Pakiety serwisowe Jungheinrich

W Jungheinrich oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Pakiety serwisowe zostały stworzone w trosce o Państwa sprzęt. Oferujemy dwa rozwiązania, na które składa się szereg naszych usług:

 • pakiet full service,
 • pakiet konserwacji długoterminowej.

Co wchodzi w skład poszczególnych pakietów serwisowych? Pakiet full service to opcja, która zakłada pełną opiekę serwisową. W tym rozwiązaniu, oprócz indywidualnego planu konserwacji urządzeń, zapewniamy także ich naprawę wskutek awarii zawartą w pakiecie. Ofertę możemy dopasować do Państwa wymagań, poszerzając o wiele dodatkowych opcji serwisowych (np. wymianę opon, rolek, wideł wskutek zużycia eksploatacyjnego). Nasza współpraca serwisowa oparta jest na partnerskich, jasnych zasadach.

Drugą opcją serwisową Jungheinrich jest pakiet konserwacji długoterminowej, który zakłada, m.in. regularne serwisowanie wózków widłowych, działania prewencyjne, pełną przejrzystość kosztów.

Jakie usługi świadczy serwis wózków widłowych?

Dbając o sprawność procesów logistycznych, jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapewniając szeroki wachlarz usług serwisowych. W ramach serwisu wózków widłowych zapewniamy:

 • wszelkie naprawy Jungheinrich oraz dostęp do niezbędnych części zamiennych;
 • serwis akumulatorów Jungheinrich;
 • serwis opon, gwarantujący zawsze wydajną pracę i płynną jazdę;
 • możliwość zaplanowania wizyt techników serwisu;
 • wymianę oleju zapewniającą sprawność sprzętu;
 • kontrole bezpieczeństwa – dbanie o terminowość wykonywania badań technicznych;
 • serwis prostowników;
 • prace konserwacyjne.

Jakie są zalety serwisu wózków widłowych Jungheinrich?

Priorytetem dla Jungheinrich jest troska o Państwa sprzęt i bezpieczeństwo całego magazynu. Wśród wielu zalet naszego serwisu na wyróżnienie zasługuje:

 • możliwość zgłoszenia awarii 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku;
 • tylko 4-godzinny czas reakcji na zgłoszenie w dni robocze;
 • ogólnopolski zasięg serwisu;
 • najwyższy w branży wskaźnik napraw przy pierwszej wizycie;
 • mobilny magazyn części zamiennych – każdy technik serwisowy posiada zestaw części w swoim samochodzie;
 • fakt, że nasi serwisanci wykonują szczegółowe i elektroniczne raporty po każdej wykonanej usłudze;
 • opcja dostarczenia oryginalnych części zamiennych w ciągu jedynie 24 godzin;
 • możliwość dostarczenia pojazdu zastępczego n

serwis_360


Fot. 360-stopniowa ochrona Jungheinrich – maksymalne bezpieczeństwo w każdym magazynie


Zdalna pomoc specjalisty – serwis Jungheinrich na telefon

Pełna dostępność sprzętu to konieczność w każdym magazynie. Wiemy, że często nawet drobne usterki są w stanie zatrzymać całą produkcję. Nasza najnowsza usługa, czyli serwis Jungheinrich na telefon, daje możliwość szybkiego uzyskania wskazówek dotyczących napraw.

Jakie są zalety usługi serwis na telefon? Największym plusem jest możliwość otrzymania natychmiastowej informacji zwrotnej odnośnie opisywanej przez Państwa usterki. Jeśli naprawa nie wymaga obecności technika i mogą wykonać ją Państwo osobiście – nasi eksperci szybko udzielą informacji zwrotnej. Kontakt ze strony Jungheinrich nastąpi najpóźniej następnego dnia roboczego, w godzinach pracy serwisu (8-16).

Serwis Jungheinrich na telefon umożliwia uzyskanie wskazówek odnośnie naprawy pojazdu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Call4Service – możliwość wezwania serwisu poprzez aplikację

Wózek widłowy to niezwykle ważne narzędzie pracy w każdym magazynie. Jeśli dochodzi do awarii – reakcja powinna być natychmiastowa. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w Jungheinrich przygotowaliśmy aplikację „Call4Service”. Za pośrednictwem smartfonu lub przeglądarki internetowej, w prosty sposób można wezwać pomoc, jednocześnie:

 • oszczędzając czas,
 • zyskując informacje o statusie swojego zgłoszenia,
 • otrzymując szybką pomoc.

Aplikacja Call4Service pozwala na bezpośredni i natychmiastowy kontakt z serwisem Jungheinrich. Za pomocą naszej aplikacji możecie Państwo tworzyć zgłoszenia do serwisu naprawczego lub konserwacji, przejrzeć aktualne zgłoszenia serwisowe, sprawdzić podgląd i stan aktualnego zgłoszenia. Aby skorzystać z opcji wystarczy:

 • ściągnąć odpowiednią aplikację za pomocą AppStore lub Google Play Store na swoim urządzeniu,
 • otworzyć przeglądarkę internetową i przejść do strony http://Call4Service.Jungheinrich.com/.