Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
EFG 216k EFG 320_[MAM-33762]

Jungheinrich EFG - wózki akumulatorowe do szerokiego zastosowania

Zwrotne, uniwersalne i wysokojakościowe – tak w trzech słowach najłatwiej określić wózki akumulatorowe Jungheinrich z serii EFG. To wydajne urządzenia, które można stosować niemal w każdym magazynie.

Co powinni Państwo wiedzieć na temat akumulatorowych wózków widłowych do szerokiego zastosowania? Co wyróżnia serię EFG?

Uniwersalne wózki widłowe do prac magazynowych

Wózki Jungheinrich EFG to uniwersalne pojazdy, które posiadają wydajne akumulatory. To wózki widłowe, które można zastosować w praktycznie każdych warunkach – świetnie sprawdzają się zarówno podczas prac magazynowych lub na halach produkcyjnych, jak również na zewnątrz, np. podczas szybkiego przeładunku towaru.

Akumulatorowe wózki czołowe EFG dostępne są w 5 różnych seriach różniących się od siebie wysokością podnoszenia oraz maksymalnym udźwigiem. W każdej serii znaleźć można zarówno wydajne pojazdy czterokołowe, jak i zwrotne, sprawdzające się w ograniczonej przestrzeni wózki widłowe trójkołowe.

Oferujemy najwyższej klasy akumulatorowe wózki EFG.
Masz pytania odnośnie tych pojazdów?
 

Wózki widłowe do prac magazynowych to idealne rozwiązanie dla dużych i małych magazynów

Fot. Wózki widłowe do prac magazynowych to idealne rozwiązanie dla dużych i małych magazynów

Doskonała technologia litowo-jonowa zastosowana w wózkach EFG

Wszystkie wózki widłowe EFG zostały zaprojektowane z myślą o zwrotności oraz maksymalnej wydajności pojazdów – i to przy zachowaniu minimalnego zużycia energii. Dlatego w Jungheinrich postawiliśmy na nowoczesną technologię litowo-jonową, czyli jedną z najnowszych technologii zasilania akumulatorów. Jungheinrich jako pierwsza firma w branży wprowadziła na rynek serię wózków widłowych z tego typu akumulatorami. Dziś ta technologia dostępna jest także w czołowych wózkach widłowych.

Rewolucyjna technologia bezpieczna dla środowiska

Dlaczego stosowanie litowo-jonowej technologii jest tak innowacyjne? W porównaniu do baterii trakcyjnej, akumulatory litowo-jonowe są bezpieczniejsze i bardziej przyjazne środowisku. Co więcej, w przeciwieństwie do kwasowej baterii trakcyjnej, urządzenie nie wymaga od operatora specjalistycznej wiedzy ani dodatkowej obsługi, co znacznie ułatwia jego użytkowanie.

Zastosowanie w wózkach widłowych EFG akumulatora li-ion sprawiło, że dzięki tym pojazdom znacznie łatwiej mogą Państwo zdobyć przewagę nad konkurencją. Technologię litowo-jonowo wyróżniają ponadto: większa wydajność, szybki czas ładowania akumulatora oraz długi okres użytkowania.

Akumulator Li-ion – sposób na zmniejszenie kosztów

Wszystkie wózki widłowe EFG zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności, przy minimalnym zużyciu energii. Urządzenia odznaczają się wysoką ekonomicznością. W jaki sposób? Technologia litowo-jonowa pozwala znacznie zaoszczędzić czas pracowników oraz ograniczyć koszty eksploatacji wózka. Dzięki prostej infrastrukturze, do utrzymania akumulatorów nie potrzeba specjalnej akumulatorowni ani dedykowanego miejsca do wymiany baterii. Dodatkowo, wózki widłowe Jungheinrich EFG posiadają specjalny system zabezpieczający akumulator li-ion przed całkowitym rozładowaniem.

Jakie są najważniejsze zalety wózków Jungheinrich EFG?

Technologia litowo-jonowa, którą zastosowano w wózkach widłowych Jungheinrich EFG, to zdecydowanie jedna z najważniejszych zalet tej serii. Ale nie tylko! Co jeszcze powinni Państwo wiedzieć na temat wózków widłowych EFG? To, co je wyróżnia to także:

  • efektywność – wózki widłowe są maksymalnie wydajne, a przy tym nie zużywają wiele energii, dzięki zastosowaniu absolutnie unikalnej koncepcji PureEnergy; rozwiązanie to pozwala na wykonywanie nawet trudnych zadań, przy optymalnym zużyciu energii – różne pomiary potwierdzają, że wózki EFG zużywają nawet o 20% mniej energii niż podobne modele innych producentów;
  • ergonomia – wózki widłowe EFG mają ergonomicznie zaprojektowane stanowisko pracy operatora, aby zapewnić pracownikom maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo,; dodatkowo dla maksymalnej ergonomii pracy, wózki widłowe posiadają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, intuicyjną regulację oraz łatwy panel obsługi pojazdu;
  • bezpieczeństwo – we wszystkich wózkach EFG zastosowano liczne systemy zwiększające bezpieczeństwo pracy; ich zadaniem jest ochrona ludzi, ładunków oraz wyposażenia magazynu;
  • opcjonalne systemy wspomagające wszyscy klienci Jungheinrich decydujący się na zakup wózka widłowego EFG mają możliwość skorzystania z indywidualnie dopasowanych opcjonalnych systemów wspomagania, jak accessCONTROL (czyli system kontroli, który umożliwia uruchomienie pojazdu dopiero w sytuacji, gdy operator wykona odpowiednie czynności w ustalonej kolejności), driveCONTROL (automatyczne dostosowanie prędkość jazdy do wysokości, na jaką podniesione są widły) czy liftCONTROL (kontrolę prędkości podnoszenia, która obejmuje redukcję prędkości jazdy oraz pochyłu masztu na zdefiniowanych wysokościach podnoszenia). Dodatkowym elementem obsługi, który może być zastosowany w wózku widłowym EFG, jest funkcja EasyAccess, umożliwiająca uruchomienie pojazdu przy pomocy przycisków funkcyjnych lub kodu PIN.

Wózki widłowe Jungheinrich to idealny wybór stosunku ceny do jakości wózków

Fot. Wózki widłowe Jungheinrich to idealny wybór stosunku ceny do jakości wózków