Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Wózki używane

Wózki używane JUNGSTARS - dlaczego warto na nie postawić?

Używane wózki widłowe Jungheinrich zaliczane są do najlepszych spośród modeli dostępnych na rynku.

Jako kompleksowy dostawca usług z zakresu logistyki, Jungheinrich oferuje Państwu bogatą flotę pojazdów używanych, czyli JUNGSTARS. To wózki widłowe używane, spełniające najwyższe standardy jakości – wyglądają jak nowe pojazdy, ale co dużo istotniejsze, pracują jak nowe wózki prosto z fabryki. Co należy wiedzieć o wózkach JUNGSTARS?

JUNGSTARS – odpowiedź na circular economy

Koncepcja zrównoważonego rozwoju stanowi integralną część strategii firmy Jungheinrich. Nic więc dziwnego, że wózki widłowe używane JUNGSTARS stanowią odpowiedź zarówno na potrzeby klientów, jak i środowiska. W dobie konsumpcjonistycznego trybu życia, każdy przejaw powtórnego wykorzystywania sprawnych pojazdów i sprzętów stanowi korzyść ekonomiczną oraz ekologiczną. Wózki widłowe używane JUNGSTARS wpisują się w ideę circular economy.

Circular economy a wózki JUNGSTARS

Co oznacza pojecie circular economy? To nowy model zrównoważonego rozwoju gospodarczego, który w języku polskim tłumaczony jest jako gospodarka o obiegu zamkniętym. To model, który opiera się na założeniu, że wartościowe produkty, materiały oraz zasoby powinny być utrzymywane i użytkowane tak długo, jak to możliwe. Takie podejście pozwala ograniczyć wytwarzanie dodatków odpadów i produktów do minimum. Chodzi o „zamknięcie” cyklu życia produktu oraz przejście na model cyrkulacyjny, w którym po wyprodukowaniu jednego towaru, jego użytkowaniu, zostaje on ponownie wykorzystany w nowym cyklu produkcyjnym.

Remanufacturing używanych wózków widłowych Jungheinrich

Mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo, jak i niezawodność naszych wózków widłowych, a także działając w zgodzie z circular economy – wszystkie używane pojazdy poddajemy remanufactoringowi. Jungheinrich to pierwsza na rynku firma z branży logistyki wewnętrznej, która podjęła się fabrycznej regeneracji zużytego sprzętu. Odnawiamy wyłącznie te używane wózki widłowe, które mają sprawdzoną historię użytkowania i znajdowały się wcześniej pod opieką serwisu Jungheinrich.

Zachęcamy do sprawdzenia niezawodności wózków widłowych JUNGSTARS. Warto postawić na atrakcyjny cenowo i niezawodny wózek.


Odnowa wózków JUNGSTARS – kilka etapów prac

Prace nad wózkami używanymi Jungheinrich obejmują kilka etapów. Każdy z nich podlega ścisłej i surowej kontroli jakości. Regeneracja wózków pozwala osiągnąć gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności pojazdu. Podczas procesu regeneracji wózków nie pomijamy żadnego szczegółu – wszystkie urządzenia Jungheinrich przechodzą te same etapy. Elementy odnowy wózków w ramach remanufactoringu to:

 1. Kontrola wyjściowa wózków widłowych – to pierwszy etap, podczas którego szczegółowo oceniana jest kondycja maszyny;
 2. Demontaż – pojazd rozbierany jest na części, a następnie jest dokładnie czyszczony; wymianie ulegają również wszystkie materiały eksploatacyjne;
 3. Regeneracja komponentów - każdy z elementów wózka widłowego JUNGSTARS, który tego wymaga, zostaje naprawiony, poddany regeneracji lub całkowitej wymianie na nowy; między innymi generalnemu remontowi zostają podane przekładnie oraz silnik, demontujemy maszty, wymieniamy koła, poddajemy regeneracji lub całkowitej wymianie akumulator;
 4. Obróbka powierzchniowa – wszystkie elementy wózka, takie jak rama, maszt czy daszek ochronny zostają przeszpachlowane, wyszlifowane oraz polakierowane;
 5. Ponowne złożenie wózka – wózek jest ponownie montowany wraz z nowymi lub wymienionymi elementami;
 6. Kontrola końcowa – zanim używane wózki widłowe JUNGSTARS opuszczą serwis, przechodzą szczegółową kontrolę końcową.

Regeneracja używanych wózków widłowych w fabryce w Dreźnie. 

Wózki widłowe JUNGSTARS – co warto o nich wiedzieć?

Używane wózki widłowe JUNGSTARS, dzięki szczegółowemu procesowi regeneracji są tak dobre, jak nowe! Wszystkie modele mają zagwarantowany stan idealny pod względem technicznym oraz wizualnym. Potwierdzone to jest certyfikatem oraz aż 12-miesięczną gwarancją, czyli dokładnie taką samą, jak w przypadku fabrycznie nowych wózków widłowych Jungheinrich.

Podobnie jak w przypadku nabycia nowego pojazdu, tak i przy JUNGSTARS nabywca otrzymuje bogaty pakiet usług, atrakcyjne i indywidualne opcje finansowania oraz możliwość odkupu obecnego wózka w rozliczeniu – a to tylko niektóre z korzyści z zakupu JUNGSTARS. Zakup wózków widłowych JUNGSTARS to korzyść ekonomiczna, ekologiczna oraz techniczna.

Jakie typy wózków używanych JUNGSTARS są dostępne w sprzedaży?

W ofercie używanych wózków widłowych JUNGSTARS dostępne są takie modele jak:


Content Wózki używane only Teaser

Fot. Jungheinrich posiada szeroką gamę wózków używanych. 

Wybierając pojazd JUNGSTARS warto skorzystać z wyszukiwarki wózków używanych, która pozwoli precyzyjnie określić Państwa potrzeby.

ZNAJDŹ SWÓJ WÓZEK WIDŁOWY

5 gwiazdek JUNGSTARS – co to oznacza?

Opuszczając Centrum Regeneracji Wózków Używanych Jungheinrich w Dreźnie mamy pewność, że każdy wózek jest w znakomitym stanie. Wiemy to, ponieważ spełnia on nasze 5-gwiazdkowe standardy jakości.

Używane wózki widłowe mają przyznawane 5 gwiazdek za:

 • Bezpieczeństwo - każdy wózek JUNGSTARS odpowiada aktualnym przepisom bezpieczeństwa oraz rozporządzeniom UE. Dodatkowo opatrzony jest plakietką kontrolną badania FEM.
 • Technologię – wypuszczamy ponownie na rynek jedynie te wózki widłowe, które mają wszystkie komponenty sprawne i wydajne. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły remanufactoringu wózków.
 • Wygląd – wózki widłowe JUNGSTARS przechodzą gruntowną odnowę. Oprócz komponentów wewnętrznych, wszystkie elementy powierzchowne są malowane, czyszczone i lakierowane, dzięki czemu wyglądają dokładnie tak jak nowe.
 • Niezawodność – jako jedyni w branży gwarantujemy, że wózki JUNGSTARS są w całości demontowane, regenerowane i ponownie składane. Tak precyzyjny przegląd i wymiana wszystkich zużytych elementów pozwala nam zapewnić, że wózki widłowe używane Jungheinrich będą bezawaryjne i nie spotkacie się Państwo z dodatkowymi kosztami w trakcie eksploatacji.
 • Sprzyjanie środowisku – proces regeneracji wózków widłowych pozwala na obniżenie zużycia energii oraz surowców. Dodatkowo podczas remanufactoringu odnotowujemy aż 80% większa oszczędność CO2 niż przy produkcji nowych pojazdów. Gwarantujemy także całkowicie nieszk