Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Berufseinsteiger (1)

Co zyskujesz dołączając do Jungheinrich

Dla nas równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oznacza połączenie wyzwań ze świata pracy i życia prywatnego w zrównoważony sposób. Wspieramy swoich pracowników zarówno w rozwoju zawodowym, jak i osobistym.

Każda nowozatrudniona osoba przechodzi szkolenie zgodne z wymogami zajmowanego przez nią stanowiska. Na kolejnych etapach zatrudnienia oferujemy atrakcyjne ścieżki rozwoju oraz szkolenia uzależnione od indywidualnych potrzeb i możliwości  danej osoby. Na wolne stanowiska w pierwszej kolejności prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, co pozwala naszym pracownikom rozwijać się w ramach organizacji.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Każdy z nich otrzymuje od nas bogaty pakiet socjalny składający się m.in. z opieki medycznej oraz karty sportowej, która pozwala na korzystanie z obiektów w całej Polsce. Nasza troska o pracowników przejawia się również w zapewnieniu im ergonomicznego miejsca pracy, a także udostępnienie technikom notebooka wyposażonego w zintegrowane uchwyty do mobilnego użytkowania. W procesie eliminacji zagrożeń i niebezpieczeństw polegamy na najwyższych standardach bezpieczeństwa, które są na bieżąco udoskonalane. Jako odpowiedzialny producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych dbamy, aby dostarczane na rynek produkty odpowiadały naszym wartościom. Dlatego oferujemy szereg systemów podnoszących poziom bezpieczeństwa operatorów wózków widłowych oraz pracowników magazynów.