Stage Systemy 2

Systemy logistyczne – odpowiednie rozwiązania dla każdego

Inteligentne systemy logistyczne są odpowiedzią na rosnące wymagania wobec procesów logistycznych. Przygotowują one magazyn na wyzwania przyszłości. 

Inteligentna intralogistyka

Na każde wyzwanie logistyczne mamy odpowiednie rozwiązanie. Wspólnie z Państwem stworzymy skrojony na miarę system logistyczny. Co więcej, w ramach długofalowego partnerstwa wdrożymy go z uwzględnieniem warunków strategicznych i budżetowych.

Bezpieczne i efektywne procesy transportowe

Automatyczne wózki i w pełni automatyczny transport to główne cechy naszych automatycznych systemów transportowych (AGV). Dzięki inteligentnym komponentom możemy automatyzować sprawdzone wózki standardowe i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb klienta.

Przepływ materiałów w dobrych rękach

Nasza technika transportu wyznacza drogę do większej produktywności. Firma Jungheinrich oferuje inteligentne rozwiązania z innowacyjną techniką transportu palet i pojemników do nowych i działających już instalacji. Konfigurujemy precyzyjnie dopasowane systemy: efektywne, szybkie, bezpieczne.

Zautomatyzowany sukces logistyczny

Czy w czasach cyfryzacji przepływ materiałów w Państwa zakładzie nadal spełnia wysokie wymagania? Magazyny automatyczne, zwane ASRS, są odpowiedzią na coraz krótsze cykle zamówieniowe, mniejsze partie i krótsze czasy dostaw.

Systemy regałowe

Regały to znacznie więcej niż tylko stal i żelazo. To klucz do optymalnej zdolności przeładunkowej - pod warunkiem, że wielkość systemu regałowego jest dostosowana do potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia jako dostawcy kompleksowych usług.

Efektywniejsza kompletacja, lepsza wydajność

Oferujemy systemy kompletacji zamówień, które w czasach cyfryzacji przygotują Państwa logistykę magazynową na nowe i coraz bardziej sprecyzowane wymagania klientów.

Inteligentna komunikacja

Do inteligentnej komunikacji mamy system zarządzania magazynem WMS oraz własne oprogramowanie, interfejs logistyczny Jungheinrich, które zapewniają optymalną wymianę danych. Można je elastycznie adaptować i aktualizować.