Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Systemy 2

Systemy logistyczne – odpowiednie rozwiązania dla każdego

Inteligentne systemy logistyczne z rozwiązaniami indywidualnie dopasowywanymi do magazynów są odpowiedzią na rosnące wymagania wobec procesów logistycznych. Przygotowują one magazyn na wyzwania przyszłości. 

Inteligentna intralogistyka

Na każde wyzwanie logistyczne mamy odpowiednie rozwiązanie. Wspólnie z Państwem stworzymy skrojony na miarę system logistyczny. Co więcej, w ramach długofalowego partnerstwa wdrożymy go z uwzględnieniem warunków strategicznych i budżetowych.

Bezpieczne i efektywne procesy transportowe

Automatyczne wózki i w pełni automatyczny transport to główne cechy naszych automatycznych systemów transportowych (AGV). Dzięki inteligentnym komponentom możemy automatyzować sprawdzone wózki standardowe i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb klienta.

Przepływ materiałów w dobrych rękach

Nasza technika transportu wyznacza drogę do większej produktywności. Firma Jungheinrich oferuje inteligentne rozwiązania z innowacyjną techniką transportu palet i pojemników do nowych i działających już instalacji. Konfigurujemy precyzyjnie dopasowane systemy: efektywne, szybkie, bezpieczne.

Zautomatyzowany sukces logistyczny

Czy w czasach cyfryzacji przepływ materiałów w Państwa zakładzie nadal spełnia wysokie wymagania? Magazyny automatyczne, zwane ASRS, są odpowiedzią na coraz krótsze cykle zamówieniowe, mniejsze partie i krótsze czasy dostaw.

Systemy regałowe

Regały to znacznie więcej niż tylko stal i żelazo. To klucz do optymalnej zdolności przeładunkowej - pod warunkiem, że wielkość systemu regałowego jest dostosowana do potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia jako dostawcy kompleksowych usług.

Inteligentna komunikacja

Chcesz w dłuższej perspektywie zwiększyć produktywność i bezpieczeństwo w swoim magazynie lub flocie? W takim razie zdecyduj się na oprogramowanie od Jungheinrich do przyszłościowego, cyfrowego zarządzania magazynem oraz flotą.

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Stage Dywidenda

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami