Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
PowerCube Header Picture

Jungheinrich PowerCube

Nowy Wymiar Wydajności.

Państwa magazyn osiągnął granice swojej pojemności? Presja czasowa i kosztowa jest coraz większa? Liczba zwrotów rośnie? W dobie e-commerce i dostaw just-in-time potrzebne są innowacyjne rozwiązania, które zwiększą rentowność i konkurencyjność: Przedstawiamy zautomatyzowany, ultrakompaktowy i skalowalny PowerCube od Jungheinrich.

Dzięki wyjątkowemu wykorzystaniu przestrzeni, maksymalnej elastyczności, potężnej wydajności i łatwej integracji, PowerCube wyznacza nowe standardy w dziedzinie automatycznych systemów magazynowych.

PowerCube to zautomatyzowany kompaktowy system przechowywania kontenerów, w którym poszczególne kontenery są układane pionowo, przechowywane, przenoszone i pobierane za pomocą energooszczędnych wózków litowo-jonowych i przewożone na stanowiska pracy. PowerCube można indywidualnie dostosować do wymagań przestrzennych i pożądanej przepustowości. 

Dzięki temu samodzielnemu rozwiązaniu automatyzacji Państwa magazyn może wkroczyć w nowy wymiar wydajności pod względem organizacji, przestrzeni i czasu.

 • Unikalne wykorzystanie przestrzeni do 12 metrów wysokości
 • Skalowalny pod względem przepustowości i liczby kontenerów.
 • Gęstość przechowywania zwiększona nawet 4-krotnie
 • Niedrogi i łatwy w integracji

Zmieniamy czas i przestrzeń.

Określona ilość czasu na zrealizowanie zamówienia? Ograniczona ilość miejsca do przechowywania? Jesteśmy tutaj, aby pokazać, że mogą mieć Państwo więcej miejsca i czasu, niż się wydaje. Jesteśmy w stanie rozszerzać przestrzeń i czas, stworzyć nowy wymiar wydajności tylko dla Państwa.

Korzyści

PowerCube – wydajny, niezawodny, gotowy na wyzwania jutra

Niezależnie od tego, czy jest używany jako samodzielne rozwiązanie, czy zintegrowany ze złożonym zautomatyzowanym magazynem, PowerCube za każdym razem robi wrażenie. Idealne połączenie komponentów zapewnia szybką i elastyczną intralogistykę.

Czy te sytuacje są dla Państwa znajome?

Chcę jeszcze bardziej zautomatyzować mój system logistyczny:

 • Zwiększyć przepustowość.
 • Zmniejszyć liczbę błędów i zwrotów.
 • Wyeliminować procesy papierowe.
 • Zaoszczędzić więcej miejsca.

Potrzebuję elastycznego rozwiązania dla mojej rozwijającej się firmy:

 • Maksymalne możliwości przechowywania przy minimalnych wymaganiach przestrzeni.
 • Łatwa rozbudowa we wszystkich obszarach.
 • Produkt nadający się do istniejącej infrastruktury, z możliwością relokacji.
 • Szybka i niedroga automatyzacja.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasi eksperci szczegółowo wyjaśnią, jakie korzyści dla Państwa magazynu niesie PowerCube.

Schaubild Komponenten - PowerCube

Przegląd PowerCube

Wszystkie zalety PowerCube w skrócie. Pobierz broszurę.


Łatwa integracja ze środowiskiem IT

Eksperci firmy Jungheinrich mogą szybko i łatwo zintegrować PowerCube ze środowiskiem IT. Jungheinrich ma również inną ważną zaletę: jako generalny wykonawca z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie automatyzacji i oprogramowania, Jungheinrich jest w stanie zaoferować wszystko z jednego źródła. To odróżnia system od innych porównywalnych automatycznych systemów magazynowych.

IT Integration - PowerCube

 • PowerCube można łatwo podłączyć do istniejącego oprogramowania do zarządzania magazynem lub do systemu ERP w celu przesyłania danych o zamówieniach.
 • Aby zapewnić efektywne zarządzanie magazynem, projekt PowerCube oparto na wypróbowanych i przetestowanych rozwiązaniach Jungheinrich WMS i WCS dla zautomatyzowanych systemów. Projekt został następnie uzupełniony o specjalne funkcje i algorytmy do kompaktowego zarządzania magazynem, m.in. do odbioru towarów i kompletacji zamówień z PowerCube lub wyszukiwania lokalizacji magazynowych i kontroli transportu w PowerCube. W razie potrzeby PowerCube można również podłączyć bezpośrednio do WMS.
 • Wózki wahadłowe i stacje robocze są sterowane za pomocą interfejsu oprogramowania opracowanego przez naszych ekspertów IT.

Automation with Jungheinrich

Firma Jungheinrich może znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla intralogistyki, które spełni każde wymagania.

Solutions - PowerCube


4 proste kroki do posiadania PowerCube w magazynie

Image gallery

Najczęściej zadawane pytania

PowerCube

Stage Dywidenda

Doradca Jungheinrich ds. automatycznych systemów logistycznych

Skontaktuj się z nami

PowerCube nakieruje Państwa magazyn na sukcesu: zautomatyzowany i wydajny magazyn może osiągać imponujące wyniki w najmniejszych przestrzeniach. 

PowerCube jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na oszczędność miejsca: pionowo ustawione kontenery są ściągane w dół przez energooszczędne wózki litowo-jonowe. Oprócz oszczędności miejsca, jest to również znaczne zwiększenie przepustowości. Ponadto wózki mogą zdjąć dwa kontenery jednocześnie aby szybciej dotrzeć na stanowiska pracy.

PowerCube idealnie nadaje się do funkcjonujących magazynów, ponieważ można go elastycznie dostosować do potrzeb klienta. Wyjątkowe wykorzystanie przestrzeni pozwala na uzyskanie wysokości systemu do 12 metrów i czyni PowerCube najwyższym kompaktowym systemem składowania kontenerów w swojej klasie. Przeniesienie PowerCube również nie stanowi problemu.

Niezależnie od tego, czy jest on używany jako samodzielne rozwiązanie, czy też zintegrowany z kompleksowym magazynem automatycznym, PowerCube zawsze imponuje szybkością, niezawodnością i wydajnością. A to dopiero początek. Już teraz szukamy kolejnych zastosowań dla naszego PowerCube, a razem możemy otworzyć jeszcze większe wymiary wydajności.