Stage ERC 215a

ERC 215a - automatyczny wózek widłowy podnośnikowy

  • 3100 - 4000 mm
  • 1300 - 1500 kg
  • Automatyczny, niezawodny i zapewniający bezpieczeństwo procesów
  • Zoptymalizowane drogi transportowe
  • Wykorzystywanie istniejących tras przejazdu
  • Szybki zwrot inwestycji
  • !!!Kompaktes Design!!!

ERC 215a

ERC 215a to system transportowy bez operatora na bazie naszych pojazdów seryjnych. Sprawdzona konstrukcja maszyn jest tutaj połączona z precyzyjną nawigacją laserową z rozbudowanym systemem bezpieczeństwa. Zapewnia to maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo.

ERC 215a można zrealizować jako system czysto automatyczny. Dzięki rozbudowanemu pakietowi bezpieczeństwa możliwe jest także zastosowanie w trybie mieszanym z ręcznymi pojazdami i pieszymi. APM można więc włączyć do istniejącego trybu produkcji.

Instalacja ERC 215a nie wymaga żadnych kosztownych prac związanych z przygotowaniem posadzki. Pojazd orientuje się za pomocą skanera laserowego zamocowanego na pojeździe. W instalacji należy jedynie zamocować w tym celu reflektory. Dzięki ERC 215a następuje optymalizacja zleceń jazdy pod wieloma różnymi względami – całkowicie odpowiednio do wymagań Państwa procesów logistycznych.

System Auto Pallet Mover Systems można włączyć do naszego systemu zarządzania magazynem – Warehouse Management System (Jungheinrich WMS) lub istniejącego systemu WMS. Nasz interfejs logistyczny przejmuje przy tym komunikację między interfejsem a różnymi częściami instalacji, takim jak np. technika transportu bliskiego lub różne bramy. Możliwe jest także wykonanie autonomiczne za pomocą przycisków i czujników.

Modułowa budowa systemu pozwala na elastyczną i szybką reakcję na Państwa procesy oraz wykorzystywanie urządzenia odpowiednio do Państwa potrzeb.

Akumulator litowo-jonowy

Z technologią litowo-jonową Jungheinrich będą Państwo zawsze o krok przed konkurencją. Maksymalna wydajność przy 20% mniejszym zużyciu energii. Żywotność 3-krotnie większa. Krótki czas ładowania. Bezobsługowość. Mniejsze koszty utrzymania floty dzięki niższym kosztom eksploatacji. 

Cechy