Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Żółty wózek widłowy w magazynie

Kiedy warto postawić na długoterminowy wynajem wózków widłowych?

Wynajmowanie wózków widłowych jest bardzo popularnym rozwiązaniem. W ten sposób można ograniczyć koszty i cieszyć się sprawnie działającymi urządzeniami. Taka opcja cieszy się popularnością w ściśle określonych przypadkach. Kiedy warto postawić na długoterminowy wynajem wózków widłowych?

Wypożyczenie wózka widłowego, czyli oszczędność

Wynajem wózków widłowych dla wielu osób jest sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Wypożyczenie takiego sprzętu na co najmniej kilka miesięcy to koszt kilkuset złotych. To znacznie mniej niż suma należna za zakup nowego egzemplarza. Co więcej, klient wynajmujący urządzenie nie musi martwić się również kosztami związanymi z serwisowaniem i okresowymi przeglądami takiego pojazdu.

Wynajem wózków widłowych dla początkujących firm

Wynajem wózków widłowych jest doskonałym wyborem również dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W ten sposób możliwe jest bowiem uniknięcie bardzo dużego kosztu na start. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na zupełnie inne cele, których nie da się osiągnąć w inny sposób. Wynajem długoterminowy wózków widłowych daje przedsiębiorcy czas na rozwinięcie skrzydeł. To dobry wybór na pierwsze kilka miesięcy działalności, a nawet lat.

Wynajem wózków widłowych, czyli zawsze sprawny sprzęt

Wypożyczenie wózka widłowego jest doskonałym wyborem również dla osób, które nie chcą martwić się koniecznością serwisowania urządzenia czy przeprowadzania regularnych kontroli stanu technicznego. Zajmuje się tym bowiem wypożyczalnia. A jeśli wózek uległ awarii i znajduje się w serwisie, klient może korzystać z innego egzemplarza. Zapewnia to znacznie większą elastyczność i pozwala na ograniczenie przestojów w pracy.

Zapraszamy do sprawdzenia: Wynajem długoterminowy wózków używanych Jungheinrich

Wynajem nowych wózków widłowych

Wypożyczalnie wózków widłowych stawiają przede wszystkim na najnowsze modele swoich produktów. W ten sposób możliwe jest korzystanie z nowoczesnych pojazdów, bez konieczności kupowania ich samodzielnie. Cena należna za wynajem jest stała, płatna najczęściej w miesięcznych abonamentach. Jest to znaczne lepsze rozwiązanie niż płatność dużej kwoty za zakup nowego egzemplarza urządzenia na własność. Dla wielu przedsiębiorców jest to sposób na przetestowanie kilku różnych modeli wózków widłowych, wyposażonych w najnowsze technologie dostępne na rynku.


Wózki widłowe na wynajem dostępne w ofercie Jungheinrich!


Wynajem wózków widłowych, czyli elastyczność

Wypożyczalnie oferujące wynajem wózków widłowych mają w swojej ofercie wiele różnych modeli takich pojazdów. Klient może zdecydować, jaki wariant wybierze. Wózki widłowe są bowiem dostępne w różnych wersjach, także z wysokim udźwigiem.

Wynajem długoterminowy wózka widłowego w niższej cenie

Wózek widłowy w hali przemysłowej

Wynajem długoterminowy wózka widłowego to bardzo korzystna opcja finansowa. Im dłuższy czas wynajmu, tym niższy koszt za pojedynczy miesiąc. To dobry wybór w sytuacji, gdy dana firma planuje korzystać z usług wypożyczalni przez dłuższy czas. Takie rozwiązanie jest znacznie bardziej opłacalne niż przedłużanie krótkoterminowych umów.

Jakie firmy najchętniej stawiają na wynajem długoterminowy wózków widłowych?

Wynajem długoterminowy wózków widłowych to usługa bardzo uniwersalna. Decydują się na nią zarówno właściciele nowych firm, jak i tych funkcjonujących na rynku już od dłuższego czasu. To dobry wybór zwłaszcza dla przedsiębiorstw działających w halach przemysłowych. W zakładach produkcyjnych, a także magazynach i centrach logistycznych konieczne jest regularny transport i składowanie ciężkich ładunków. Na rynku istnieją też wózki widłowe terenowe, używane przez firmy z branży budowlanej. To pojazdy bardzo uniwersalne i funkcjonalne.

Czy wynajem długoterminowy wózków widłowych zawsze się opłaca?

Wynajem długoterminowy wózków widłowych nie sprawdzi się w przypadku firm, które planują korzystać z takich pojazdów jedynie przez krótki czas. Nie warto decydować się na niego także wtedy, gdy dany przedsiębiorca w najbliższym czasie chce zakupić własny egzemplarz. Takie rozwiązanie jest jednak bardzo dobrym wyborem w sytuacji, gdy dana firma korzysta z wózków regularnie i nie chce przeznaczać kilkudziesięciu tysięcy złotych na ich zakup. Trzeba bowiem pamiętać, że najem długoterminowy pozwala na jeszcze większe ograniczenie kosztów. Zwykle cena za miesiąc jest znacznie niższa niż wtedy, kiedy decydują się Państwo na wypożyczenie pojazdu zaledwie na kilka tygodni.

Zapraszamy do przeczytania: Wynajem wózków widłowych – korzyści dla firmy

Szukają Państwo sprawdzonej wypożyczalni wózków widłowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!