Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Content Zalety wynajmu 2

Wynajem długoterminowy wózków widłowych – jakie są jego zalety?

Zakup nowego wózka widłowego to rozwiązanie, na które, niestety, nie każda firma może sobie pozwolić. Istnieje jednak alternatywa dla klasycznego sposobu nabycia wózka widłowego –wynajem długoterminowy wózków widłowych – a w szczególności używanych maszyn Jungheinrich.

Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Co może zaoferować Państwu Jungheinrich? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu długoterminowego?
Sprawdź, co możesz zyskać

Długoterminowy wynajem wózków widłowych – dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Wózek widłowy to efektywne urządzenie, bez którego większość nie wyobraża sobie prac w magazynie czy hali produkcyjnej. Nic w tym dziwnego – wózki są niezbędne do wygodnego i sprawnego transportu wewnętrznego w wielu firmach. Przedsiębiorstwa, głównie produkcyjne lub zajmujące się magazynowaniem towarów, często decydują się na zakup nowego pojazdu Jungheinrich. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jest to rozwiązanie dopasowane do budżetu każdej firmy.

Co zrobić w sytuacji, gdy posiadanie floty wózków widłowych na własność to zbyt duży wydatek? Jungheinrich wychodzi Państwu naprzeciw, oferując wynajem długoterminowy używanych wózków widłowych Jungheinrich. To rozwiązanie, które dedykowane jest firmom:

 • potrzebującym wózka widłowego do ciągłej, długoterminowej pracy,
 • poszukującym kompleksowego pakietu usług – serwisu, ubezpieczenia, badań UDT,
 • które nie mają możliwości udziału kapitału własnego w inwestycji.

Okazuje się, że w wielu przypadkach wynajem długoterminowy wózków widłowych jest korzystniejszy niż zakup urządzenia. Liczne zalety wynajmu sprawiają, że może to być świetne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm!

Polecamy również: Kiedy warto postawić na długoterminowy wynajem wózków widłowych?

Wynajem długoterminowy wózków widłowych – wózki Jungheinrich przy pracy – jungheinrich.pl

Fot. Wynajem długoterminowy wózków używanych to idealne rozwiązanie dla właścicieli między innymi małych i średnich firm z sektora logistyki i transportu

Co warto wiedzieć o wynajmie długoterminowym w Jungheinrich?

Wynajem wózków widłowych opłaca się nie tylko w przypadku prac sezonowych czy nagłego zapotrzebowania. To także doskonała opcja dla tych z Państwa, którzy szukają wygodnego rozwiązania, niewymagającego dużej inwestycji środków. Dzięki temu można uniknąć nadwyżek przerobowych lub mrożenia kapitału. Dlaczego warto postawić na wynajem wózków używanych?

Przejrzystość oferty i kosztów przez cały okres użytkowania

W Jungheinrich oferujemy Państwu elastyczne warunki wynajmu wózków używanych. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dopasowując opcje do danego przedsiębiorstwa. Zapewniamy wynajem zarówno pojedynczych maszyn, jak i całej floty. Niewątpliwą zaletą naszego rozwiązania jest możliwość wypożyczenia pojazdu nawet na 7 lat.

Firmom, które zdecydują się na wynajem długoterminowy wózków widłowych w Jungheinrich, zapewniamy pełną przejrzystość kosztów przez cały okres współpracy. Dodatkowo, nie wymagamy żadnych początkowych inwestycji. Koszty wynajęcia pojazdu są jasne od pierwszego dnia podpisania umowy. Podobnie jak oferta, tak samo finansowanie wypożyczanych wózków używanych jest w pełni elastyczne i dopasowane do indywidualnych wymagań. Działamy bez żadnych ukrytych kosztów.

Oferujemy maszyny dopasowane do każdych potrzeb
Wybierz wózek widłowy na wynajem długoterminowy

Ogromna flota pojazdów używanych na wynajem

Szukając odpowiedniego wózka do zadań specjalnych, możecie być Państwo pewni, że w Jungheinrich znajdziecie dokładnie taki pojazd, jaki jest potrzebny. Oferujemy m.in. wózki unoszące, podnośnikowe, czołowe czy wysokiego składowania.

W naszej ofercie dostępne są wózki używane na wynajem o różnych technologiach napędowych. Dostępne są zarówno modele spalinowe (diesel i LPG), jak również nowoczesne wózki elektryczne, zasilane dzięki nowoczesnej technologii litowo-jonowej.

Warto sprawdzić: Wynajem wózków widłowych przez branżę budowlaną

Jakie są pozostałe zalety wynajmu długoterminowego wózka używanego?

 • Wózki widłowe używane, przeznaczone na wynajem w Jungheinrich nie są starsze niż 8 lat – razem z okresem wynajmu; oferujemy wyłącznie sprawne pojazdy.
 • Planowany przebieg wózka używanego na wynajem, włącznie z planowanym przebiegiem w czasie wynajmu, wynosi maksymalnie do 15.000 mth.
 • Gwarantujemy możliwość doposażenia wynajmowanych wózków w dowolny osprzęt i dodatkową baterię, umożliwiającą ciągłą pracę.
 • Wykwalifikowany zespół specjalistów ds. wynajmu wózków doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie, dopasowane do aktualnych potrzeb biznesu. Wskażemy, który model sprawdzi się przy pracy wewnątrz magazynu, na jaki wózek używany zdecydować się w przypadku konieczności transportowania wielkogabarytowych towarów. Nasz Dział Wynajmu Jungheinrich sprosta Państwa potrzebom, dobierając optymalne rozwiązanie.
 • Każdy wózek przeznaczony na wynajem jest prawie jak nowy – przygotowany został według najwyższych standardów Jungheinrich.
 • Oferujemy atrakcyjne warunki oraz dostarczenie wózka widłowego bezpośrednio do Państwa firmy.
 • Gwarantujemy pełną opiekę serwisową przez cały okres wynajmu używanych wózków. Nasze pojazdy będą zawsze gotowe do pracy – zajmiemy się naprawami, wymianami części, a także badaniami UDT. Oferujemy także wózki zastępcze, w przypadku np. awarii. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy rozwiązanie do Państwa potrzeb.
 • Czas oczekiwania na dostawę wózka widłowego wynosi od 10 do 25 dni roboczych.
 • Dodatkową zaletą jest możliwość zwrotu wózków po okresie najmu lub opcja ich wykupienia na własność w preferencyjnej cenie.

Wynajem długoterminowy wózków widłowych – dostępna flota – jungheinrich.pl

Fot. Flota używanych wózków widłowych dostępna w wynajmie długoterminowym jest bardzo szeroka.

Wynajem długoterminowy wózków – najczęściej zadawane pytania

Poszukują Państwo szczegółowych informacji na temat wynajmu długoterminowego wózków widłowych? Zachęcamy do sprawdzenia poniższej listy najczęściej zadawanych pytań i naszych odpowiedzi.


Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej flocie lub warunkach najmu?
Wyślij zapytanie lub zadzwoń!