ETV216i

Światła reflektorów na
litowo-jonową rewolucję w Twoim magazynie.

Jungheinrich ETV 216i.

Pierwszy na świecie wózek wysokiego

składowania z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Najnowsza innowacja to wózek wysokiego składowania w technologii litowo-jonowej: Jungheinrich ETV 216i. Nie tylko znacząco poprawia wydajność pracy w magazynie, ale realnie zwiększa wygodę operowania dzięki rewolucyjnemu projektowi całego wózka. Znacznie większa kabina operatora zapewnia idealne ergonomiczne warunki pracy, a doskonała wszechstronna widoczność oferowana przez ETV 216i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo przez cały czas. Kompaktowa konstrukcja i maksymalna prędkość podnoszenia sprawiają, że poruszanie się po wąskich korytarzach jest jeszcze bardziej płynne niż w przypadku innych wózków wysokiego składowania.

 

Światła reflektorów na pierwszy na świecie wózek wysokiego składowania z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Korzyści:

 • Maksymalna wydajność i przepustowość dzięki innowacyjnej technologii litowo-jonowej od Jungheinrich, większy udźwig resztowy i o 23% szybsza prędkość podnoszenia
 • Lepsza ergonomia dzięki większej kabinie operatora i indywidualnym opcjom ustawień panelu sterowania
 • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności we wszystkich kierunkach i doskonałemu widokowi na widły i ładunek

Maksymalna wydajność.

W pełni zintegrowana moc litowo-jonowa

ulepszająca przepustowość w magazynie.

Kompaktowa budowa akumulatorów litowo-jonowych i zupełnie nowa konstrukcja zmienia ETV 216i w nowoczesny, lepszy pojazd. Wózek doskonale współpracujący z akumulatorem tworzy całkowicie nowe urządzenie. Najważniejsza korzyść technologii litowo-jonowej to możliwość doładowywania pośredniego i podłączanie wózka do ładowania na krótkie okresy pomiędzy pracą, co zapewnia elastyczne i całodobowe użytkowanie. Inne zalety to kompaktowa konstrukcja ETV 216i, która sprawia, że jest on bardziej zwrotny i triumfuje dzięki wyższej o 23% prędkości podnoszenia. Nowa koncepcja pojazdu zapewnia także większy udźwig resztowy, co oznacza podnoszenie cięższych ładunków na wyższe wysokości. W porównaniu do wózków z akumulatorem innym niż litowo-jonowy, ETV 216i może unosić do 5 % więcej palet na godzinę.

Korzyści:

 • Optymalna integracja akumulatora z pojazdem
 • Nieustająco wysoka moc i wydajność
 • Niezwykle krótki czas ładowania (pełne naładowanie już w 80 minut)
 • Brak kosztów utrzymania i potrzeby wymiany akumulatora
 • 5-letnia gwarancja na akumulator litowo-jonowy
 • Prędkość podnoszenia wyższa o 23% dzięki zoptymalizowanej budowie wózka

Ulepszona ergonomia.

Swoboda użytkowania

przy ergonomicznych pracach.

Wyjątkowa konstrukcja wózka ETV216i z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym pozwala na ergonomiczne korzystanie z pojazdu w dynamicznym środowisku pracy. O wiele większa kabina oraz szerokie możliwości regulacji elementów wyposażenia oznaczają, że operator o różnej budowie ciała może łatwo i szybko znaleźć dla siebie idealną pozycję. Panel z elementami obsługi wózka i akcesoria są łatwo dostępne. Wiele dodatkowych korzyści ergonomicznych – jak połączenie zawieszenia siedziska i podłokietnika oraz system komunikacji zintegrowany z podłokietnikiem - sprawiają, że ETV 216i zapewnia doskonałe warunki dla operatorów i wygodną, niemęczącą pracę, która będzie sprzyjać wysokiej wydajności i motywacji.  

Korzyści:

 • Przestronna kabina z szerszym siedzeniem i większą ilością miejsca na stopy.
 • Łatwa możliwość indywidualnej regulacji siedzenia, podłokietnika i kierownicy
 • Różne opcje mocowania terminali WMS, drukarki i innych dodatków.
 • Praktyczne schowki i półki na narzędzia robocze
 • Dobrze widoczne stopnie ułatwiające wejście do kabiny

Maksymalne bezpieczeństwo.

Rewolucyjna konstrukcja

umożliwiająca widoczność w wielu kierunkach.

Rewolucyjny projekt ETV 216i zapewnia operatorowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Zintegrowany z wózkiem akumulator litowo-jonowy to brak osobnego, często niepraktycznego zasobnika na akumulator, co oznacza lepszy widok na ramiona podporowe ładunku i koła wózka. Dwa uchwyty i nisko usytuowane stopnie pozwalają operatorowi na bezpieczniejsze i łatwiejsze wejście do kabiny. Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa stanowią ochronę dla Twoich pracowników. Niezależnie więc, czy wsiadasz, wysiadasz, jedziesz, czy też pobierasz palety - w ETV 216i zawsze jesteś po bezpiecznej stronie, nawet przy intensywnych operacjach w magazynie.

Korzyści:

 • Doskonały widok na ładunek i ramiona podporowe
 • Ulepszona widoczność dzięki nowej konstrukcji daszka panoramicznego
 • Opcjonalny daszek panoramiczny zapewniający bezpieczne pobieranie i odkładanie ładunków z wysokości.
 • Nisko usytuowane stopnie ułatwiają bezpieczne wejście i wyjście z kabiny
 • Ochrona ramion i opcjonalna ochrona głowy operatora

Zapoczątkuj litowo-jonową rewolucję w Twoim magazynie.

Spotkaj się z naszym doradcą.